0232 449 30 00 | pazarlama@akaldo.com

ArabicEnglishFrenchGermanItalianTurkishUkrainian

Kurumsal

AKALDO ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş

bİZİ yAKINDAN tANIYIN

Alüminyum sektöründe 25 yıl önce başlayan yolculuğumuz, çeyrek asırlık tecrübe ile yoğurulup AKALDO ALÜMİNYUM çatısı altında istikrarlı kalite anlayışı ile devam etmektedir.

Sektöründe birçok ilk ve öncü ürün ve hizmete imza atmış tecrübe ile AKALDO ALÜMİNYUM ana deposu ve mağazaları ile geniş bir bölge ve bayi ağına sahiptir. Farklı lokasyonlardaki mağazalar ve ana depodaki ürün çeşitliliği ile müşteri taleplerine çok hızlı cevap verilebilmekte ve tedarik sağlanmaktadır. Alüminyum profil, kompozit panel ve bunların tamamlayıcısı gruptaki (aksesuar, kilit, vb) geniş yelpazede sunduğumuz kaliteli, çevre dostu, enerji tasarruflu ve fonksiyonel ürünlerle müşterilerimize yön vererek, her alanda katma değeri artırmayı hedeflemekteyiz.

Müşteri odaklı çalışma stratejimiz doğrultusunda; müşteri memnuniyetinin ön planda tutularak, müşterilerimizin beklentilerinin istikrarlı ve hızlı karşılanması, doğaya ve çevreye saygılı, üstün nitelikli ve kaliteli ürünler sunulması firmamız temel prensiplerindendir.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm mimari projelere uygun kaliteli ve seçkin ürünleri, tecrübemiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla birleştirerek çözüm ortağı olmak ve birlikte daha büyük başarılara imza atmak. Sektöründeki ve dünyadaki gelişmeleri dikkatle izleyerek, faaliyetlerinin devam ettiği sektörlerden kaynaklanan deneyim ve imkânlarını, sürdürülebilir büyüme yakalayabileceği yeni sektör ve projelerde hızlı ve esnek olarak aktarmaktır.

AKALDO ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş

misyonumuz

AKALDO ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş

VİZYONUMUZ

Sektörümüzün gereksinimlerine uygun, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, sektörün lider firmaları arasında yer almak için, özverili çalışmalar ile sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olmaktır. Sürdürülebilir, istikrarlı ve entegrasyonu esas alan bir büyüme yaratmak için çalışan AKALDO ALÜMİNYUM A.Ş, grubun piyasalarda rekabet gücünü arttırması için maliyet bilinci ile hareket ederken, iş yaptığı tüm coğrafyalarda da çalışanlarımızın, toplumun, tüketicilerimizin memnuniyetini esas alarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinden ödün vermeden faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

×